Genexo - witamy!

Nasza firma jest producentem wyrobów medycznych oraz leków. Wiele z naszych produktów jest dostępnych bez recepty, ale w naszej ofercie posiadamy także środki, które są przepisywane przez lekarza specjalistę. W naszej codziennej pracy stawiamy na wiedzę, profesjonalizm oraz najnowsze technologie. Wszystko po to, aby z jak największym zaangażowaniem realizować naszą misję, którą jest ciągłe doskonalenie się w zakresie oferowanych przez nas produktów oraz najwyższej jakości odpowiedzialna obsługa naszych Klientów.

Wysokiej jakości produkty, które wspomogą naszych Pacjentów w leczeniu różnych chorób i schorzeń, trwałe relacje z Partnerami i Klientami oraz realizacja marzeń właścicieli, a także ambicji pracowników – to misja, która przyświeca naszej firmie Genexo.

Wiedza i technologia

W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę leków OTC, suplementów diety, wyrobów medycznych oraz kosmetyków.

Szczególne miejsce w ofercie naszej firmy zajmują wyroby medyczne, które są skierowane do osób chorujących na cukrzycę. Nasze systemy do monitorowania stężenia glukozy we krwi są w czołówce rynku w Polsce. Genexo, jako pierwsza firma na rynku, wprowadziło glukometr z funkcją głośnomówiącą dla osób niedowidzących i niewidomych.

Skupiamy się na zaspokojeniu potrzeb naszych klientów, dostarczając nowoczesne i innowacyjne produkty, które wpływają na lepszą jakość ich życia.

Bezpieczeństwo

Jeśli mają Państwo jakieś pytania dotyczące naszej działalności, dostępności leków lub ich zastosowania zapraszamy do kontaktu – szybko odpowiadamy na wszelkie pytania.

Zależy nam przede wszystkim na zdrowiu naszych Pacjentów, dlatego w przypadku wątpliwości odnośnie prawidłowego stosowania leków lub pojawienia się niepożądanych skutków ubocznych, prosimy o niezwłoczny kontakt za pomocą specjalnego formularza, w zakładce Kontakt lub kontaktowania się telefonicznie, drogą mailową, bądź osobiście.

Odpowiedzialność społeczna

Jesteśmy firmą zorientowaną na stały rozwój pracowników. Dążymy do tworzenia dobrych relacji i utrzymania twórczej atmosfery w zespole. Jest to miejsce, z którym pracownicy się utożsamiają, chętnie spędzają ze sobą czas nie tylko zawodowo, ale również prywatnie. Jesteśmy otwarci na zatrudnianie osób w każdym wieku. Dajemy szansę zatrudnienia zarówno osobom młodym, ambitnym, pragnącym rozwijać się zawodowo, jak i doświadczonym, pragnącym podzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą. Prowadzimy „Strategię Zarządzania Wiekiem” dla pracowników z grupy 45+.

Produkty najwyższej jakości

Dbałość o wysoką jakość oferowanych produktów jest jednym z kluczowych zadań firmy. Służy temu wprowadzona od początku istnienia firmy polityka jakości, czego potwierdzeniem są: certyfikat GMP dla produktów leczniczych, wydany przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego oraz certyfikaty ISO 9001 i ISO 13485, potwierdzające utrzymywanie w firmie Systemu Zarządzania Jakością, jak również certyfikaty CE 93/42 EEC oraz 98/79 EC dla wyrobów medycznych, wydane przez TÜV Rheinland.

Nasze produkty oparte są na nowoczesnych rozwiązaniach i innowacyjnych technologiach – do produktów tych możemy zaliczyć między innymi:

iXell® – Technologia MultiActive
iXell® Audio – Technologia Audio z funkcją głośnomówiącą
PREL® red i PREL® blue – Technologia Hydronique®.