Genexo

Korzystamy
z przeszłości,
aby tworzyć lepszą
przyszłość.

Poznaj produkty Genexo.

Dbamy o zdrowie Twoje i Twoich najbliższych.

Oferujemy leki na receptę, leki OTC, suplementy diety, wyroby medyczne i kosmetyki. Pacjentom chorującym na cukrzycę oferujemy systemy do monitorowania stężenia glukozy we krwi.

Skupiamy się na zaspokojeniu potrzeb naszych klientów, dostarczając nowoczesne i innowacyjne produkty, które wpływają na lepszą jakość życia.

DiabetOlogia

Najnowszej generacji produkty dla diabetyków: glukometry wraz z akcesoriami.

Medical products

Wyroby medyczne na miarę obecnych czasów. Wysokiej czułości testy oraz produkty o przeznaczeniu medycznym.

Kosmetyki

Kosmetyki Genexo to najnowszej generacji produkty, które wspomogą Twoje ciało.

OTC drugs

Leki sprzedawane bez recepty. Aby wspomóc Twoje zdrowie i przynieść ulgę w chorobie.

Genexo - kim jesteśmy?

Nasza firma istnieje na rynku polskim od niemal 20 lat. Przez ten czas dynamicznie rozwijaliśmy się wspierając nasze działania nowoczesną technologią, wiedzą oraz doświadczeniem. Oferujemy leki przepisywane przez lekarza, jak również preparaty dostępne bez recepty. Ogromną wagę przywiązujemy do jakości oferowanych przez nas produktów, stąd tak ważne są dla nas nowoczesność i technologia. Stawiamy na ciągły rozwój. Naszym celem jest działać lepiej, szybciej i odważniej niż konkurencja.

Korzystamy z przeszłości, aby tworzyć lepszą przyszłość.

Nieustanny rozwój

Skupiamy się na zaspokojeniu potrzeb naszych klientów, dostarczając nowoczesne i innowacyjne produkty, które wpływają na lepszą jakość życia. Dbamy o ciągłe ulepszanie i poszerzanie naszej oferty leków, suplementów, kosmetyków oraz wyrobów medycznych.

Dużą częścią naszej działalności jest diabetologia. Oferujemy szeroki asortyment specjalistycznych przyrządów do pomiaru stężenia glukozy we krwi wraz z niezbędnym osprzętem. Nasi specjaliści dokładają wszelkich starań, aby stale ulepszać nasze glukometry. Jako pierwsza firma na rynku polskim wprowadziliśmy ulepszenie w glukometrze – funkcję głośnomówiącą, która przeznaczona jest do użytku przez osoby niedowidzące lub niewidome.

Dlaczego my?

Dlaczego my?

Niemal 20 lat na rynku

Przez niemal 20 lat działalności na rynku dbamy o zdrowie i dobre samopoczucie naszych Pacjentów oferując produkty najwyższej jakości.

Odpowiedzialność

Tworzymy odpowiedzialną firmę,
dla której każdy Pacjent się liczy.

Nowoczesność i technologia

Stawiamy na ciągły rozwój, dlatego w naszych laboratoriach wykorzystujemy najnowsze technologie i zaawansowane techniki.

Genexo

skontaktuj się z nami​

Zależy nam przede wszystkim na zdrowiu naszych Pacjentów, dlatego w przypadku wątpliwości odnośnie prawidłowego stosowania leków lub pojawienia się niepożądanych skutków ubocznych, prosimy o niezwłoczny kontakt za pomocą specjalnego formularza, w zakładce Kontakt lub kontaktowania się telefonicznie, drogą mailową, bądź osobiście.

20

lat na
rynku

Nasza firma przez prawie 20 lat działalności na rynku polskim rozwija swoją misję. Intensywnie poszerzamy naszą wiedzę oraz stosowane technologie, aby zadbać o zdrowie i dobre samopoczucie pacjentów w naszym kraju. 

Genexo, jako prężnie rozwijająca się firma, dba o zapewnienie najwyższych standardów swoich produktów, jak również warunków zatrudnienia i zadowolenia pracowników. Starania te zostały zauważone, czego efektem jest otrzymanie przez nasza firmę wielu prestiżowych nagród.