Genexo - witamy

Firma Genexo od lat specjalizuje się w  diabetologii. Oferujemy wysokiej jakości  systemy do monitorowania stężenia glukozy we krwi, które  cieszą się uznaniem personelu medycznego, jak i diabetyków.

Jako firma doświadczona w urządzeniach  medycznych (glukometrach), z myślą o Pacjentach, rozszerzyliśmy ofertę o wysokiej jakości, certyfikowany sprzęt do domowego monitorowania stanu zdrowia, kontroli masy ciała i inhalacji  m.in. o ciśnieniomierze, termometry, inhalatory.

W naszej ofercie posiadamy również produkty lecznicze, kosmetyki i  suplementy diety w opatentowanej technologii liposomalnej.

Wysokiej jakości produkty, które wspomagają naszych Pacjentów w różnych obszarach terapeutycznych, trwałe relacje z Partnerami  oraz realizacja marzeń właścicieli  i ambicji pracowników – to misja, która przyświeca naszej firmie.

Wiedza i technologia

W naszej codziennej pracy stawiamy na profesjonalizm, rozwój i najnowsze technologie.

Dbamy o ciągłe ulepszanie i poszerzanie naszej oferty produktowej dostarczając nowoczesne produkty w zaawansowanych technologiach.

Oferujemy  nowoczesne rozwiązania telemedyczne (aplikacja i program), dzięki którym Pacjenci mogą w każdej chwili udostępnić lekarzowi prowadzącemu swoje  wyniki pomiarów z glukometru, ciśnieniomierza, czy termometru.

Bezpieczeństwo

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące naszej działalności, dostępności produktów lub ich zastosowania zapraszamy do kontaktu – szybko odpowiadamy na wszelkie pytania.

Zależy nam przede wszystkim na zdrowiu naszych Pacjentów, dlatego w przypadku wątpliwości odnośnie prawidłowego stosowania produktów lub pojawienia się działań niepożądanych  leku prosimy o niezwłoczny kontakt

  • za pomocą formularza, w zakładce Kontakt,
  • telefoniczny,
  • drogą mailową,
  • osobisty w siedzibie firmy.

Odpowiedzialność społeczna

Jesteśmy firmą zorientowaną na stały rozwój pracowników. Dążymy do tworzenia dobrych relacji i utrzymania twórczej atmosfery w zespole. Nasza firma to miejsce, z którym pracownicy się utożsamiają, chętnie spędzają ze sobą czas nie tylko zawodowo, ale również prywatnie. Jesteśmy otwarci na zatrudnianie osób w każdym wieku. Dajemy szansę zatrudnienia zarówno osobom młodym, ambitnym, pragnącym rozwijać się zawodowo, jak i doświadczonym, pragnącym podzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą. Prowadzimy „Strategię Zarządzania Wiekiem” dla pracowników z grupy 45+.

Produkty najwyższej jakości

Dbałość o wysoką jakość oferowanych produktów jest jednym z kluczowych zadań firmy. Służy temu wprowadzona od początku istnienia firmy polityka jakości. Potwierdzeniem wysokiej jakości naszych produktów są m.in:

  • certyfikat GMP dla produktów leczniczych, wydany przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego
  • certyfikat ISO 13485, potwierdzający utrzymywanie w firmie Systemu Zarządzania Jakością
  • certyfikaty CE 93/42 EEC oraz 98/79 EC dla wyrobów medycznych oraz wyrobów medycznych do diagnostyki in vitro, wydane przez TÜV Rheinland