Genexo - dla lekarza

O nas

Jesteśmy młodą i dynamiczną polską firmą, która rozpoczęła działalność w 2004 roku. Oferujemy leki przepisywane przez lekarza, jak również preparaty dostępne bez recepty. Ogromną wagę przywiązujemy do jakości oferowanych przez nas produktów, stąd tak ważne są dla nas nowoczesność i technologia.

Nasze produkty oparte są na nowoczesnych rozwiązaniach i innowacyjnych technologiach – do produktów tych możemy zaliczyć między innymi:

 

Pacjentom chorującym na cukrzycę oferujemy systemy do monitorowania stężenia glukozy we krwi. Jako pierwsza firma na rynku wprowadziliśmy glukometr z funkcją głośnomówiącą dla osób niedowidzących i niewidomych.

Genexo rozwija się nie tylko na polskim rynku. Od 2010 roku eksportujemy suplementy diety i wyroby medyczne do krajów Unii Europejskiej, republik nadbałtyckich, południowo-wschodniej Europy oraz do Rosji, Gruzji, Uzbekistanu i na Ukrainę. W najbliższej przyszłości zasięg terytorialny naszej działalności powiększy się o region środkowego wschodu i północnej Afryki. Jesteśmy firmą zorientowaną na stały rozwój pracowników. Dążymy do tworzenia dobrych relacji i utrzymania twórczej atmosfery w zespole. Jest to miejsce, z którym pracownicy się utożsamiają, chętnie spędzają ze sobą czas nie tylko zawodowo, ale również prywatnie. Jesteśmy otwarci na zatrudnianie osób w każdym wieku. Dajemy szansę zatrudnienia zarówno osobom młodym, ambitnym, pragnącym rozwijać się zawodowo, jak i doświadczonym, pragnącym podzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą. Prowadzimy „Strategię Zarządzania Wiekiem” dla pracowników z grupy 45+.

Genexo - o firmie

Wizja i misja

Misja

Jesteśmy firmą, która stale się rozwija.
Naszym celem jest działać lepiej, szybciej i odważniej niż konkurencja.
Korzystamy z przeszłości, aby tworzyć lepszą przyszłość.

Wizja

Chcemy być firmą oferującą wysokiej jakości produkty po konkurencyjnych cenach, budującą trwałe relacje z partnerami i klientami, realizującą marzenia właścicieli i ambicje pracowników.

Historia i rozwój

Małe kroczki do dużej firmy

Firma Genexo została założona w 2004 roku przez dwóch polskich lekarzy. Początkowo miała mieć charakter firmy doradczej, poszukującej innowacyjnych preparatów oraz nowych segmentów rynku farmaceutycznego w Polsce. Doświadczenie zdobyte podczas wprowadzania na rynek wielu produktów, przekazanych następnie do promocji dużym koncernom, przyczyniło się do podjęcia odważnej decyzji o utworzeniu własnych struktur sprzedaży i marketingu, a tym samym o samodzielnym funkcjonowaniu na wymagającym rynku farmaceutycznym.

W 2005 roku firma Genexo zatrudniała dziesięciu przedstawicieli farmaceutycznych promujących glukometr GLUCOSENSE®, który jako pierwszy pojawił się w portfolio naszej firmy. W kolejnych latach wprowadzono następne modele glukometrów, zapewniając Genexo miejsce lidera na polskim rynku w kategorii różnorodności oferty urządzeń do monitorowania stężenia glukozy we krwi.

W 2006 roku zespół przedstawicieli został zwiększony do 32 osób, a wśród produktów firmy znalazły się nowe preparaty takie jak: Glipid®, Femestra®, GinccoPlus®, Prel® czy Quixx®.

Obecnie zatrudniamy już około 150 osób. Pierwsza siedziba naszej firmy mieściła się przy ulicy Śmiałej 51 w Warszawie. W związku z powiększeniem zespołu pracowników biurowych w 2009 roku przenieśliśmy się do nowoczesnego budynku biurowego, mieszczącego się przy ulicy Generała Zajączka 26.

Dbałość o wysoką jakość oferowanych produktów jest jednym z kluczowych zadań firmy. Służy temu wprowadzona od początku istnienia firmy polityka jakości, czego potwierdzeniem są: certyfikat GMP dla produktów leczniczych, wydany przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego oraz certyfikaty ISO 9001 i ISO 13485, potwierdzające utrzymywanie w firmie Systemu Zarządzania Jakością, jak również certyfikaty CE 93/42 EEC oraz 98/79 EC dla wyrobów medycznych, wydane przez TÜV Rheinland.

Historia i rozwój

Nagrody i wyróżnienia

Genexo, jako prężnie rozwijająca się firma, dba o zapewnienie najwyższych standardów swoich produktów, jak również warunków zatrudnienia i zadowolenia pracowników. Starania te zostały zauważone, czego efektem jest otrzymanie przez Genexo wielu prestiżowych nagród.

Genexo sp. z o. o.

ul. Gen. Zajączka 26
01-510 Warszawa
tel: (+48 22) 839 11 99
infolinia: (+48) 801 808 818
fax: (+48 22) 839 23 12
e-mail: office@genexo.pl

napisz do nas
zgłoś działanie niepożądane
zgłoś incydent medyczny

top