Genexo - dla pacjenta

Genexo nieustannie poszukuje nowoczesnych rozwiązań technologicznych, by dostarczać pacjentom innowacyjnych i skutecznych produktów na różne problemy zdrowotne.

Produkty

Oferujemy leki na receptę, leki OTC, suplementy diety, wyroby medyczne i kosmetyki. Pacjentom chorującym na cukrzycę oferujemy systemy do monitorowania stężenia glukozy we krwi. Jako pierwsza firma na rynku wprowadziliśmy glukometr z funkcją głośnomowiącą dla osób niedowidzących i niewidomych. Skupiamy się na zaspokojeniu potrzeb naszych klientów, dostarczając nowoczesne i innowacyjne produkty, które wpływają na lepszą jakość życia.

Zadbaj o nogi wiosną!

Wkrótce zdejmiemy ciężkie kozaki i będzie można pokazać nogi - w cienkich pończochach, lżejszych czółenkach. Dlatego warto kompleksowo pomyśleć o zdrowiu i wyglądzie naszych nóg. Najlepszym środkiem zaradczym będzie codzienna dawka ruchu i właściwa dieta.

Magnez i jego niedobory. Jak sobie z nimi radzić stosując innowacyjne suplementy diety?

Nauki medyczne wymieniają magnez jako jeden z najcenniejszych i najpotrzebniejszych do życia biopierwiastków. Obecny we wszystkich tkankach i w płynach ustrojowych człowieka magnez nazywany jest, w pełni zasłużenie, pierwiastkiem życia. Jednocześnie tylko niewielki procent magnezu jest przyswajany z pożywienia, tym bardziej więc jest to pierwiastek wymagający szczególnej uwagi.

Jak uniknąć zarażenia się kurzajką!

Kurzajki to szarobrunatne, grudkowate narośla o szorstkiej powierzchni, przypominające swoją strukturą kalafior. Krępujemy się uścisnąć dłoń usianą kurzajkami, ale na tym nie kończy się ich dokuczliwość.

Poczuj ulgę!

Słoneczna jesienna pogoda zachęca nas do większej aktywności fizycznej. Jednak przy zbyt intensywnych ćwiczeniach może dojść do różnego rodzaju kontuzji układu ruchu lub stanów zapalnych, którym zazwyczaj towarzyszy ból o różnym nasileniu.

Ból kręgosłupa – poważny problem w XXI wieku

Ból dolnego odcinka kręgosłupa (Low Back Pain – LBP) jest jedną z częstszych dolegliwości skłaniających do szukania pomocy lekarskiej. Dotyczy pacjentów w każdym wieku i może stać się dolegliwością przewlekłą. Schorzenia kręgosłupa zaliczamy do chorób cywilizacyjnych – związanych z trybem życia, brakiem aktywności fizycznej i pracą zawodową.

Genexo sp. z o. o.

ul. Gen. Zajączka 26
01-510 Warszawa
tel: (+48) 22 839 11 99
infolinia: (+48) 801 808 818
fax: (+48) 22 839 23 12
e-mail: office@genexo.pl

napisz do nas
zgłoś działanie niepożądane
zgłoś incydent medyczny

top