Już po raz trzeci firma Genexo znalazła się w gronie laureatów konkursu Innowacja Roku.
W konkursie w 2015 roku firma Genexo otrzymała tytuł laureata za technologię OLED zastosowaną
w glukometrach iXell® OLED…

Już po raz trzeci firma Genexo znalazła się w gronie laureatów konkursu Innowacja Roku.
W konkursie w 2015 roku firma Genexo otrzymała tytuł laureata za technologię OLED zastosowaną
w glukometrach iXell® OLED.

iXell® OLED – Innowacja Roku 2015
iXell® OLED to glukometr przeznaczony dla pacjentów często wykonujących pomiary glikemii – tak jak ma to miejsce w przebiegu cukrzycy typu 1.

Zastosowanie nowoczesnej technologii OLED pozwoliło na stworzenie glukometru wyposażonego w czytelne, obrazkowe menu, które prowadzi użytkownika przez proces badania przy pomocy symboli i prostych komunikatów. Dzięki temu glukometry iXell® OLED mogą na co dzień używać zarówno małe dzieci, jak i osoby dorosłe. Komunikaty i symbole wyświetlane w języku polskim na ekranie OLED, poprzez swoją intuicyjność, są dla każdego jasne i czytelne.

Jedną z innowacyjnych funkcji glukometru iXell® OLED jest prezentacja średnich wyników pomiarów glikemii przed i po posiłku w formie wykresu bezpośrednio na wyświetlaczu glukometru – „spójrz i sprawdź”. Funkcja ta pozwala na szybką ocenę stanu wyrównania cukrzycy.

Inną, nowoczesną funkcją glukometru iXell® OLED, jest ładowarka sieciowa, która zapewnia wygodę i łatwość użytkowania oraz niezwykłą lekkość glukometru.

Glukometr iXell® OLED wyprzedza swoje czasy, jest prawdziwym urządzeniem „jutra”. Spełnia wymogi najnowszej normy EN ISO 15197:2015 (wymagania dotyczące systemów do badań diagnostycznych in vitro monitorujących poziom glukozy we krwi). Zgodność glukometru z tą normą gwarantuje dokładność, precyzyjność i powtarzalność pomiarów, ale także mechaniczną odporność glukometru, uwzględniającą wysoką i niską temperaturę, wibracje i drgania, kompatybilność elektromagnetyczną oraz brak wpływu substancji interferujących.

"Innowacja Roku" to ogólnopolski konkurs, mający na celu promocję idei innowacyjności, nowoczesnych unikalnych i oryginalnych rozwiązań, stymulowanie przedsiębiorstw w kierunku rozwoju myśli technologicznej. Program realizowany jest pod patronatem Wydziału Nauk Technicznych Polskiej Akademii Nauk oraz Fundacji Centrum Innowacji FIRE, a
zwycięzcy uhonorowani zostają tytułem „Innowacja Roku".

Genexo sp. z o. o.

ul. Gen. Zajączka 26
01-510 Warszawa
tel: (+48) 22 839 11 99
fax: (+48) 22 839 23 12
e-mail: office@genexo.pl


Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-15:00

  • 801 808 818. Dla telefonów stacjonarnych. Całkowity koszt połączenia w cenie 1 impulsu wg taryfy operatora)
  • + 48 519 407 071 dla produktów OMRON (koszt połączenia ponosi dzwoniący zgodnie z taryfą operatora)
  • + 48 516 203 516 dla produktów Genexo (koszt połączenia ponosi dzwoniący zgodnie z taryfą operatora)

napisz do nas Formularz kontaktowy RODO zgłoś działanie niepożądane
zgłoś incydent medyczny

top