Firma Genexo sp. z o.o. po raz czwarty została poddana przez firmę Bisnode analizie wyników swojej działalności, stabilności  finansowej oraz wiarygodności płatniczej.

Firma Genexo sp. z o.o. po raz czwarty została poddana przez firmę Bisnode analizie wyników swojej działalności, stabilności finansowej oraz wiarygodności płatniczej. Do poddania się tej weryfikacji skłania nas co roku pragnienie potwierdzenia wobec naszych kontrahentów jak również i pracowników, że firma może być wiarygodnym partnerem biznesowym i pracodawcą. Firma Bisnode jest jedną z czołowych firm oceniających przedsiębiorstwa w Europie na podstawie ich danych finansowych, realizowanych płatności wobec kontrahentów i zobowiązań pracowniczych. Jej bezstronna ocena jest cenionym argumentem w relacjach biznesowych.

Dlatego też jest nam miło potwierdzić, że nasze wyniki pozwoliły kolejny raz na przyznanie naszej firmie „Certyfikatu Wiarygodności Biznesowej”, nadawanego za najwyższą ocenę stabilności firmy w roku 2014. Przyznanie przez Bisnode niniejszego Certyfikatu świadczy, że Genexo sp. z o.o. znajduje się w wyjątkowej grupie przedsiębiorstw, z którymi warto współdziałać i w których warto pracować.

 

Genexo sp. z o. o.

ul. Gen. Zajączka 26
01-510 Warszawa
tel: (+48) 22 839 11 99
fax: (+48) 22 839 23 12
e-mail: office@genexo.pl


Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-15:00

  • 801 808 818. Dla telefonów stacjonarnych. Całkowity koszt połączenia w cenie 1 impulsu wg taryfy operatora)
  • + 48 519 407 071 dla produktów OMRON (koszt połączenia ponosi dzwoniący zgodnie z taryfą operatora)
  • + 48 516 203 516 dla produktów Genexo (koszt połączenia ponosi dzwoniący zgodnie z taryfą operatora)

napisz do nas Formularz kontaktowy RODO zgłoś działanie niepożądane
zgłoś incydent medyczny

top